Czwartek, 27 lipca 2017. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Młode Orły wygrały w Serocku

2013-05-20 14:51:25 (ost. akt: 2013-05-20 14:53:55)

Podziel się:

Młode Orły Nadnarwianki U-9 (rocznik 2004/5) rozegrały (6x15 minut) na wyjeździe sparing z Sokołem Serock w miniony weekend. Młode Orły szanowały piłkę, wymieniali kilka podań w akcji.

Lepiej wychodziło im rozgrywanie piłki. Pierwszego gola strzelił kapitan Młodych Orłów, Kacper Chimkowski, umieszczając piłkę przy lewym słupku bramkarza gospodarzy. Ładną bramką strzelił, Kacper Sępławski. Kacper wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kacpra Chimkowskiego i głową skierował piłkę do siatki. Najładniejszą bramkę strzelił Patryka Wielechowskiego, który uderzył z za pola karnego, piłka odpiła się od poprzeczki i spadła tuż za linia bramkową. Bramka stadiony świata. Zawodnicy z Pułtuska mieli w meczu jeszcze wiele okazji do podwyższenia wyniku. Często na drodze stawała jednak poprzeczka. Całej ekipie podopiecznych Krzysztofa Gawła i Mirosława Tkaczyka należą się brawa.

Sokół Serock – Młode Orły Nadnarwianki 5: 10 (0:1, 2:2, 1:2, 0:3, 1:0, 1:2)

Bramki dla Młodych Orłów: Kacper Chimkowski 2 gole (4, 38 minuta), Patryk Wielechowski 2 gole (19, 78 minuta), Kamil Ausfeld 2 gole (46, 49 minuta), Bartosz Kaczorek 2 gole (27, 87 minuta), Kacper Sępławski 43 minuta, Sebastian Piecychna 59 minuta.

Skład Młodych Orłów: Gabriel Plagowski, Krzysztof Przybysz – Kacper Chimkowski, Patryk Wielechowsk, Jakub Rydzewski, Gerard Gemza, Szymon Woś, Wiktor Rogulski, Kacper Sępławski, Sebastian Piecychna, Kamil Ausfeld, Bartosz Kaczorek, Dawid Lustyk.

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Mirosław Tkaczyk