Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Kino „Narew” z technologia 3D

2013-05-06 14:42:30 (ost. akt: 2013-05-06 14:43:10)

Podziel się:

Technologia 3D wkroczy do kina „Narew” już niebawem. Do końca maja tego roku będzie wiadomo kto dostarczy niezbędny sprzęt. Firmy, które chcą wystartować w przetargu „Dostawa i montaż cyfrowego sprzętu kinowego z zespołem 3D dla Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki” mogą zgłaszać swoje oferty do MCKiS tylko do 31 maja br.

Ile będzie to wszystko kosztowało? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że za podobny sprzęt Bogdański Ośrodek Kultury zapłacił 350 000zł. Firma, która wygra przetarg będzie zobligowana dostarczyć nowy, nieuszkodzony i fabrycznie zapakowany sprzęt zgodny ze standardami DCI. I tym sposobem kino „Narew” wzbogaci się m.in. o taki sprzęt jak: kinowy projektor cyfrowy, zestaw do projekcji 3D, obiektyw do projektowania cyfrowego, lampę ksenonową, odpowiedni komputer, panel sterujący, procesor wizyjny, okulary oraz ekran kinowy.
Ponadto zwycięzca przetargu musi jeszcze zamontować i uruchomić oraz przetestować dostarczone urządzenia. Do tego dochodzi jeszcze szkolenie kinooperatorów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB