Młode Orły przegrały z Mławą

2013-05-02 10:53:02 (ost. akt: 2013-05-02 10:53:18)

Podziel się:

Młode Orły Nadnarwianki U-11 podejmowały na własnym boisku, w sobotnie popołudnie, lidera rozgrywek Ligi Okręgowej Orlików, MKS Mława.

Mecz przy padającym deszczu, na grząskiej murawie toczył się w dobrym tempie. Mimo młodego wieku piłkarzy można było obejrzeć wiele ciekawych akcji, gry na jeden czy dwa kontakty. Młodzi zawodnicy bawili się piłką. Mecz był zacięty. Lepsi byli goście, którzy pokonali gospodarzy 7:3. Mławianie byli po prostu skuteczniejsi, dokładniejsi. Grali większym pressingiem i składnymi, zespołowymi, przemyślanymi akcjami. Pokazywali dobrą grę w obronie, nie małe umiejętności techniczne i mieli przy tym więcej szczęścia. Pułtuszczanie mimo porażki grali dobrą piłkę. O ich porażce przesądziły dwa gole samobójcze z drugiej połowy (grano 4x15 minut) i proste błędy. Nasz zespól próbował odrabiać straty. Walczył do samego końca. Zabrakło precyzji, dokładności i odwagi w oddawaniu strzałów z dystansu.
Miło się patrzyło jak oba zespoły operowały piłką. Młode Orły zajmują 3 miejsce w tabeli. Bramki dla pułtuszczan strzelili: Dawid Wroniak w 7 minucie, Jakub Kisiel 36 minucie, Hubert Sokołowski 60 minucie.

Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk – MKS Mława 3:7 (1:1, 0:3, 1:2, 1:1)

Skład Młodych Orłów: Jarosław Tkaczyk – Dawid Wroniak, Dominik Chmielewski, Jakub Kisiel, Wojciech Markowski, Dawid Mądrala, Patryk Gralewski, Igor Wielechowski, Hubert Sokołowski, Mateusz Stępniewski, Piotr Sonnenberg, Mateusz Lepert, Mikołaj Biernacki, Dawid Głodowski.