Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Złodziej ukradł telefony podczas imprezy urodzinowej. Pułtusk

2013-03-29 13:39:31 (ost. akt: 2013-03-29 13:41:22)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Podziel się:

O tym, że złodzieje nie mają żadnych skrupułów, przekonały się dwie uczestniczki imprezy urodzinowej, która odbyła się w jednej z pułtuskich restauracji. Niespełna 19-latni pułtuszczanin jest sprawcą kradzieży dwóch telefonów komórkowych.

W niedzielę do Komendy Policji w Pułtusku zgłosiła się 16-latka ze swoim ojcem. Osoby te zgłosiły, że podczas imprezy urodzinowej w jednej z pułtuskich restauracji, ktoś ukradł z torebki dziewczyny telefon komórkowy. Niedługo po tym zgłosiła się kolejna dziewczyna. Na tej samej imprezie i w ten sam sposób skradziono jej komórkę. Wartość skradzionych rzeczy wynosiła ok. 1600 zł.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy pracujący nad tą sprawą ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim jeden z uczestników imprezy – niespełna 19-letni mieszkaniec Pułtuska. Wykorzystał on okazję dobrej, hucznej imprezy i to, że nikt nie zwraca uwagi na swoje osobiste rzeczy. Skradzionymi przedmiotami nie cieszył się długo, a za dokonany czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB