Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Rolniku złóż wcześniej wniosek do ARiMR

2013-03-28 08:35:22 (ost. akt: 2013-03-28 08:38:36)
To ostatni dzwonek dla rolników

To ostatni dzwonek dla rolników

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Podziel się:

Biuro Powiatowe ARiMR w Golądkowie od 15 marca do 15 maja przyjmuje wnioski o płatności obszarowe ONW i rolno-środowiskowe.

Kierownik Biura, Pan Stanisław Guzel apeluje do Beneficjentów (rolników) żeby nie odkładać składania wniosków na ostatnie dni, ponieważ dezorganizuje to pracę biura, a rolnicy pozbawiają się szansy dokładnego sprawdzenia dokumentów i poprawienia ewentualnych nieścisłości. Kierownik Biura Powiatowego ARiMR zorganizował w czwartek 14 marca 2013r szkolenie skierowane do: rolników, pracowników Urzędu Gmin, Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego oraz delegatów Izb Rolniczych bezpośrednio zaangażowanych w pomoc rolnikom przy wypełnianiu wniosków. „Zasady wypełniania wniosków o przyznanie płatności obszarowych i rolno-środowiskowych 2013 rok”, prezentację szczegółową poświęconą płatnościom obszarowym i ONW oraz PRŚ przedstawili pracownicy BP ARiMR. Przedstawiono możliwość składania wniosków o płatności przez Internet.
W ramach działania PROW ,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” zostanie przeprowadzony nabór w planowanym terminie od 15 do 26 kwietnia 2013 r. w związku z tym jednocześnie szkolenie szczegółowe przeprowadzili pracownicy MzOR ARiMR. Przedstawiono wymogi wzajemnej zgodności obejmujące dobrostan zwierząt oraz przedstawiono obowiązki posiadaczy zwierząt gospodarskich.
Uczestniczyło w szkoleniu około 70 osób. Spotkanie to było okazją do merytorycznej dyskusji, wyjaśnienia wielu wątpliwości i odpowiedzi na licznie zadawane pytania. Mamy nadzieję, że przekazane informacje przełożą się na jakość składanych wniosków w bieżącej kampanii, mówi Stanisław Guzel.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB